آخرین اخبار و مطالب ایران و جهان

سایت خبری تحلیلی شریان - ملی پوش والیبال دستمزد 1.8 میلیارد تومانی را تکذیب کرد,

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


تاريخ انتشار:
16:29 – ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ مرداد


کد خبر: 101973
تعداد نظرات : 0

مجتبی میرزاجانپور دریافت دستمزد 470 هزار دلاری از تیم والیبال بانک سرمایه را تکذیب کرد.به گزارش شریان نیوز،یک سایت لهستانی اقدام به انتشار بازیکنان گران قیمت والیبال کرد که در میان آنها نام مجتبی میرزاجانپور به عنوان گرانترین بازیکن ایران در باشگاه بانک سرمایه نام برد.

در این باره پس از تماسی با میررزاجانپور، این ملی پوش با ارزش والیبال ایران این موضوع را تکذیب کرد و به خبرنگار ما گفت: واقعاً تعجب می‌کنم که چگونه نام مرا در بین 10 والیبالیست‌ پردرآمدترین جهان قرار داده‌اند. از رسانه‌های داخلی هم تعجب می‌کنم که بدون بررسی چنین اخباری را منتشر می‌کنند.

وی ادامه داد: ما این روزها درگیر تمرینات تیم ملی هستیم و خود را برای مسابقات مهمی آماده می‌کنیم و انتشار چنین خبرهایی می‌تواند تمرکزملی‌پوشان را بهم بزند. خوشبختانه شرایط در تیم ملی شرایط خوبی دارد و ای کاش با این کارها نظم و تمرکز را از اردوی تیم ملی نگیرند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: این روزها خبرهایی درمورد جریمه شدن برخی بازیکنان هم منتشر شد که به نظرم ای کاش این اتفاق رخ نمی‌داد، چراکه مدت‌ها است که این شرایط در تیم ملی وجود دارد و هر بازیکنی تاخیر داشته باشد از سوی کادر فنی جریمه می‌شود. این بار هم همین شرایط وجود داشت و دو بازیکن به دلیل تاخیری که داشتند جریمه و تنبیه شدند.

میرزاجانپور درمورد مسابقات انتخابی جهانی که قرار است به میزبانی ایران برگزار شود، عنوان کرد: ما تمرینات بسیار خوبی را برگزار کرده‌ایم و طبق برنامه قرار است به اردوی تدارکاتی در ترکیه هم برویم. فکر می‌کنم تا شروع رقابت‌ها به اوج آمادگی برسیم و بتوانیم با حمایت پرشور تماشاگران اردبیلی بهترین نتیجه را کسب کنیم.