آخرین اخبار و مطالب ایران و جهان

سایت خبری تحلیلی شریان - مشکل پول درمان محب اهری حل شد؟,

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


تاريخ انتشار:
14:42 – ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان


کد خبر: 109734
تعداد نظرات : 0

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتهاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه‌های درمانش قدردانی کرد.به گزارش شریان نیوز،پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان با مشکل مواجه شدم مصاحبه‌ای انجام دادم، پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه‌ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان من را پرداخت کرد.

او ادامه داد: در بیمارستان به من گفتند که هزینه آمپول درمانم 14 میلیون تومان است و چون هزینه پرداخت آن را نداشتم مجبور شدم پول نزول کنم اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول‌های مورد نیاز توانست مشکلم را برطرف کند.

محب اهری افزود: هفته گذشته سه آمپول تزریق کردم که هزینه آن 42 میلیون تومان شد. چهارشنبه هفته آینده نیز باید سه آمپول دیگر به همین مبلغ تزریق کنم که صندوق اعتباری هنر قول داده برای پرداخت هزینه آن مساعدت کند.

این بازیگر که چند سال است از سرطان رنج می‌برد،ضمن قدردانی از حمایت این صندوق در شرایط سخت گفت: من در شرایط بسیار بدی قرار داشتم که حمایت صندوق اعتباری هنر برایم ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک‌های مالی برای درمانم انجام شده بود.

منبع:فردا