آخرین اخبار و مطالب ایران و جهان

سایت خبری تحلیلی شریان - رحمتی به میک: تو هم رفتی همان جا که بقیه رفتند!,پشت پرده پست اینستاگرامی مربی ایرلندی استقلال چه بود؟

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


تاريخ انتشار:
15:13 – ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان


کد خبر: 107907
تعداد نظرات : 0

پست اینستاگرامی مربی ایرلندی سابق استقلال اردوی این تیم را در آستانه بازی با نفت تهران با شوکی بزرگ روبرو کرد.به گزارش شریان نیوز،میک مک درموت امروز پستی را در صفحه اینستاگرام خود گذاشت که در آن آمده بود: “در زندگی، شیرهای جوان در نهایت کنترل را در دست می‌گیرند! در فوتبال، شیرهای پیر بی دندان سعی می‌کنند آینده شیرهای جوان را خراب کنند”

اما چرا این مربی ایرلندی که رابطه خوبی هم با بازیکنان استقلال داشت ترجیح داد در آستانه بازی با نفت تهران این چنین به رحمتی حمله کند؟

ماجرا از این قرار است که مک درموت بعد از فسخ قرارداد خود روز گذشته به محل تمرین استقلال رفت تا با بازیکنان خداحافظی کند. میک مک در موت زمانی که به زمین شماره 2 آزادی آمد تمام بازیکنان به جز رحمتی به صف شدند و از زحمات چند ماهه مربی ایرلندی خود تشکر کردند.  

اما در این بین رحمتی روی خود را از میک مک درموت برگرداند و به سمت رختکن رفت و با صدای بلند روبه مربی ایرلندی استقلال فریاد زد: داری می روی؟ تو رفتی همان جایی که بقیه رفته بودند.

این صحبت های عجیب رحمتی باعث شد که این مربی خارجی که ظاهری آرام داشت، این چنین برآشفته شود.

البته پست اینستاگرامی امروز میک در جواب استوری شب گذشته رحمتی بوده است. رحمتی روز گذشته آیه ای از قرآن مجیدی روی استوری خود گذاشته بود که حالا به نظر می رسد منظور او میک مک در موت بوده است: « وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ»