آخرین اخبار و مطالب ایران و جهان

سایت خبری تحلیلی شریان - استقلال احساساتی شد، پرسپولیس مواظب باشد,

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


تاريخ انتشار:
13:05 – ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۲ اسفند


کد خبر: 119463

تعداد نظرات : 0


تساوی استقلال با 90 هزار تماشاگر مقابل العین امارات، یکی از شگفتی های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا 2018 بود.به گزارش شریان نیوز،به نقل از خبر ورزشی هر کسی که دو دیدار رفت و برگشت استقلال مقابل العین را دیده باشد، می گوید آبی پوشان پایتخت در بازی رفت مقابل این تیم آن هم در امارات، بهتر بازی کردند و به واقع، شایسته کسب پیروزی بودند اما داور مانع از این کار شد. در بازی برگشت که قرار بود استقلالی ها، حریف شان را شکست بدهند و انتقام آن اتفاقات را بگیرند، بد و سوال برانگیز بازی کرد.
در واقع استقلال احساساتی شده بود و این موضوع را نمی توان فراموش کرد. البته بدون وریا و مامه تیام، برنامه آبی پوشان بهم ریخت اما نباید خودمان را گول بزنیم، اگر استقلال منطقی بازی می کرد، بدون هیچ تردیدی برنده می شد. حتی اگر نیمی از توان و کیفیت بازی رفت را به نمایش می گذاشت، شب گذشته مردم در تهران یک جشن واقعی را به پا می کردند.
حالا همین اتفاقات باید برای پرسپولیس نیز درس عبرت شود. سرخپوشان البته بازی رفت را با برد پشت سر گذاشته اند اما اگر بخواهند با احساسات و غرور بازی کنند، قطعا در بازی برگشت، به ناکامی می رسند نه کامیابی. پرسپولیس باید مراقب باشد؛ برانکو البته اعلام کرده تیمش برای «هیچ یا همه» به میدان خواهد رفت اما با این حال، احتیاط همیشه شرط عقل است. تیمی که برد می خواهد، باید با تمام وجود، از دقیقه یک تا 90 به دنبال گلزنی باشد نه اینکه احساسی به توپ ضربه بزند و به قول معروف، برای تماشاگران بازی کند.